İN - BAYKAL KASETİ DİNK CİNAYETİ VE DİĞER KOMPLOLAR KİTAP ÖZETİ

2015-02-10 05:27:00

İN - baykal kaseti dink cinayeti ve diğer komplolar , İN - baykal kaseti dink cinayeti ve diğer komplolar  kitap, İN - baykal kaseti dink cinayeti ve diğer komplolar  kitabı, İN - baykal kaseti dink cinayeti ve diğer komplolar  kitap özeti, İN - baykal kaseti dink cinayeti ve diğer komplolar  roman özeti, İN - baykal kaseti dink cinayeti ve diğer komplolar  özeti

Sabri Uzun
Kırmızı Kedi / Araştırma-İnceleme Dizisi

"Sabri Ağabey yakın dönemin önemli olaylarının şahitlerinden biri. Yaşananların arka planını çok iyi biliyor. Devlet geleneğini bozmamak adına görevdeyken öğrendiklerini uzun süre paylaşmak, yayımlamak istemedi. Sahip olduğu bilgilerin bir kısmının devlet sırrı değil 'Paralel Devlet Yapılanması'nın suçları olduğunu anlayınca da yazmaya karar verdi. Yazdıklarının çok önemli olduğu kanaatindeyim. İçeriğinin bir kısmını tahmin etsem bile İN benim için de yeni ve aydınlatıcı olacaktır."
-Hanefi Avcı-

Emniyet Genel Müdürlüğü İstihbarat Dairesi eski Başkanı Sabri Uzun'dan, uzun süredir beklenen kitap... İN, Emniyet'te 40 yıl görev yapan bir İstihbaratçının, teşkilat içinde yuvalanan Cemaat'le yüzleşmesini, mücadelesini, kurulan tuzak ve komploları anlatan, Türkiye gündemini sarsacak bir çalışma... İN, polis ve yargı içindeki çetenin karanlık faaliyetlerine isim isim, olay olay ışık tutuyor.
 

  • Deniz Baykal'a komployu kimler kurdu?
  • Gizli kayıt yapılan evlerin kapılarını kim açtı?
  • Hrant Dink cinayeti "tuzak içinde tuzak" mı?
  • MHP yöneticilerinin seks görüntüleri nasıl kaydedildi?
  • Recep Tayyip Erdoğan'a suikast yalanları ne işe yaradı?
  • Ergenekon, Balyoz, Odatv davaları aslında ne zaman başlayacaktı?
  • Tertiplerde rol alan basın mensubu Cemaat şakirtleri kimler?

Türkçe
360 s. -- 2. Hamur-- Ciltsiz -- 14 x 21 cm
İstanbul, 2015

0
0
0
Yorum Yaz
sayac Ödev Ödev sayac